калькулятор
Порахувати

Корисна інформація

Підбір автоматики

Існує декілька типів воріт

  • Гаражні секційні ворота
  • Гаражні підйомно – поворотні ворота
  • Промислові секційні ворота
  • Ролокасети
  • Відкатні або відсувні ворота
  • Розпашні ворота

Тепер вибираємо головні параметри воріт:

  • Площа воріт
  • Вага воріт або однієї стулки
  • Максимальна висота (для гаражних воріт)
  • Максимальна довжина (для відкатних воріт)
інформація

Площа воріт – цей параметр в основному використовується для гаражних воріт. Двигуни краще вибирати з запасом сили і слід пам’ятати, що ворота в ручному режимі мають працювати легко.

Вага воріт на двигунах написана максимальна, тому треба вибирати автоматику з запасом сили принаймні на 30%, а ще краще на 50%. Слід враховувати вітрові навантаження чи погодні умови. Потужні пориви вітру можуть суттєво збільшити вагу стулки і навантаження на двигун.

Висота воріт має значення для гаражної автоматики. В залежності від висоти воріт підбирається рейка по якій рухається каретка. Рейку краще брати з запасом 10-20 см.

Довжина для відкатних воріт визначає кількість зубчастої рейки, а для розпашних місце закріплення кулака моторів і відповідно довжину плеча. Чим ближче до центру воріт буде кріплення плеча тим легше буде працювати двигунам.

Основні параметрами автоматики:

Максимальна сила тяги для гаражної автоматики визначається в Нютонах. У різних виробників сила може бути однакова, а площа воріт, яку може підняти двигун різна. В розпашних і відкатних двигунах сила визначається в кілограмах і показує, яке максимальне навантаження витримує мотор.

Швидкість роботи. Для гаражної чи відкатної автоматики це на скільки сантиметрів за 1 секунду відкриються ворота (в основному від 10 до 20 см/с), а для розпашних моторів, скільки секунд треба, щоб відкрити чи закрити ворота.

Інтенсивність роботи . Є автоматика призначена під роботу на інтенсивних ділянках підприємств де постійно хтось заїжджає чи від'їжджає, а комусь треба автоматику для воріт для приватного сектору де вона буде працювати 2-4 рази в день. На інтенсивні об’єкти підбираються спеціальні моделі автоматики чи шлагбаумів. Вони базуються на безщіткових двигунах з живленням 24В та значно дорожчі по ціні. В свою чергу комплекти на 230В потужніші, і впевненіше працюють в складних погодніх умовах чи із надважкими воротами, але не здатні робити багато циклів відкривання/закривання.

Функціональність електроніки.

Плавний старт чи уповільнення моторів при закритті сприяє довговічності роботи автоматики, а також зменшує навантаження на ворота.

Фотоелементи забезпечують зупинку воріт і їх повернення у відкрите положення, якщо в проємі воріт з'явиться перешкода.

Лампа інформує про закриття і відкриття воріт.

Автоматичне закриття воріт після запрограмованого часу, якщо Ви забудете закрити ворота автомат зробить це за Вас.

Дзвінок
Прорахунок

Прорахунок вартості

Введіть ім'я:

Введіть номер телефону:


Виберіть тип воріт:

Колір воріт:

Ширина в см.:

Висота в см.:


Автоматика