калькулятор
Порахувати
Автоматика

Компанія Торкрафт Груп пропонує якісну і провірену автоматику від світових виробників, таких як: LiftMaster, Nice, Came, FAAC, Delma та інші.. Всі вироби мають необхідні сертифікати і відповідають Європейським вимогам.

Сучасні автоматизовані системи забезпечують:

Автоматика на ворота підбирається з урахуванням габаритів конструкції та ваги. Якісний електричний привід допомагає системі переносити інтенсивні навантаження і забезпечує стабільну експлуатацію.

Компанія Торкрафт є офіційним представником Американської автоматики LiftMaster. Більш ніж 50-річний досвід і мільйони товарів, що продаються по всьому світу.

Liftmaster – найкраще рішення з точки зору комфорту

Жоден інший бренд у світі не приділяє так багато уваги двигунам гаражної серії. LiftMaster поєднує в собі стиль, естетику і продуктивність одночасно. Завдяки десятилітьтям безперервного розвитку, всі наші двигуни мають величезну вишуканість, що означає комфорт та безпеку найвищого рівня

liftmaster_image

Дотик розкоші до вашого гаража

Великі вимоги в плані експлуатації, як і вимоги в плані дизайну. Ексклюзивний стиль наших продуктів – це загальна тема, яка проходить через всю нашу виробничу лінію. Усе ретельно підібрано: чи це продукти для забезпечення безпеки, чи аксесуари. Увага до деталей характерна для LiftMaster додає комфорту під час експлуатації.

Ідеальні двигуни для ваших гаражних воріт

LiftMaster пропонує продукти для кожного типу гаражних воріт: тут ви знайдете рішення для задоволення Ваших потреб. Будь це класичні розпашні ворота, відкатні ворота, підйомно – поворотні ворота або сучасні секційні гаражні ворота, всі продукти LiftMaster мають кілька спільних рис: вони швидкі, тихі, довговічні та екологічно чисті, завдяки низькому споживанню енергії.

liftmaster_image
liftmaster_image

Аксесуари для безпеки та комфорту

LiftMaster пропонує широкий спектр бездротових і дротових аксесуарів для Ваших воріт, від простих кнопок, або зручних пультів дистанційного керування, фотоелементів до сучасної системи MyQ додаток, за допомогою якого ви можете керувати і контролювати ворота за допомогою смартфона, планшету або ПК, де б ви не знаходилися.

Переваги двигунів LiftMaster

myQ
Залишайтеся на зв'зку

З MyQ, ви можете контролювати та керувати воротами, використовуючи свій смартфон, планшет або комп'ютер, де б ви не знаходилися.

радыо
Радіо технологія Smart

Двигуни серії Evolution оснащені кращим та надійним радіо - це двонаправлений приймач.

тиша
Тишина

Тиха робота наших двигунів не має аналогів.

швидкість
Висока швидкість відкривання

Максимальна швидкість відкривання 200 мм/с є важливим елементом безпеки і комфорту.

гарантія
5 років гарантії на мотор

Максимальна швидкість відкривання 200 мм/с є важливим елементом безпеки і комфорту.

стенд
Економічний та екологічий

Вкрай низький рівень споживання енергії - це плюс для навколишнього середовища і вашої кишені.

лед лампи
LED лампи

Безпосередня яскравість, низький рівень викидів CO2 та уникнення важких металів і ртуті у виробництві.

монтаж
Швидко встановлюється

Простий монтаж за допомогою стандартних інструментів.

Дзвінок
Прорахунок

Прорахунок вартості

Введіть ім'я:

Введіть номер телефону:


Виберіть тип воріт:

Колір воріт:

Ширина в см.:

Висота в см.:


Автоматика