Р
о
з
р
а
х
у
н
о
к

в
а
р
т
о
с
т
і
Тел: (096)462 69 00

Відкатні ворота

Відкатні ворота – самий зручний і популярний вид вуличних воріт

11Сучасні відсувні ворота не мають направляючих ні вгорі, ні знизу отвору і практично не вимагають обслуговування. В конструкції сучасних відкатних воріт профільована балка зварена з каркасом воріт і рухається по жорстко закріпленим роликовим візкам. Роликові візки заховані усередині профільованої балки, в неї не потрапляє дощ або сніг – тому погодні умови майже не впливають на використання воріт. Розрахунковий термін служби фурнітури відкатних воріт складає не менше 50000 циклів відкривання/закривання. В основному розсувні ворота встановлюються всередині двору, хоча можлива і зовнішня установка. Напрям руху можливий будь який – головне щоб дозволяло місце.

Конструкція воріт:

Відкатні ворота 1. Напрямна велика
2. Роликовий візок
3. Полотно воріт
4. Опорний стовп
5. Обмежувач
6. Стовп зустрічний
7. Уловлювач нижній
8. Зубчата рейка
9. Електропривод

 

   Відкатні ворота стануть ефектним доповненням будинку, підкреслять бездоганний смак і статус власника. Конструкція, як правило, виконана з сталевих листів або ж сендвіч-панелей. Замовник має відмінну можливість підібрати необхідну модель з відповідною формою рухомого щита. Звичайно, вартість цих матеріалів нерідко разюче відрізняється, але в той же час дозволяє вибрати адекватні за ціною відкатні ворота необхідної конфігурації.
Надійна ступінь захисту, безшумність в роботі, ефектний зовнішній вигляд, пристойний термін експлуатації – це основні переваги відкатних воріт, які сьогодні знаходяться на піку популярності.

  • dav

 

Відкатні ворота 1  . Відкатні ворота 3  . Відкатні ворота 2

 

Розрахунок вартості

Ширина проєму (обов'язково)

Висота проєму (обов'язково)

Колір воріт (обов'язково)

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш телефон(обов'язково)

Ваше повідомлення