Р
о
з
р
а
х
у
н
о
к

в
а
р
т
о
с
т
і
Тел: (096)462 69 00

Серія RS

Серія RS     

   

Секційні гаражні ворота Torkraft RS

Секційні гаражні ворота Torkraft RS, це продукт від якого отримуєш більше ніж очікуєш. Серія RS поєднує в собі класичну конструкцію секційних воріт та останні світові розробки які стосуються безпеки використання, протизламності та надійності воріт. В кожному конструкційному вузлі гаражних воріт серії RS застосовані елементи які значно перевершують аналоги по якісним характеристикам, та являються втіленням новітніх технологій в данній галузі.


    TORKRAFT RS – надійність безпека зручність.   
 

 Інноваційна конструкція

Плавний Хід

8187967Подвійні підшипникові рольки (використовуються кулькові підшипники закритого типу захищені від вологи та пилу, які не потребують додаткового змащування) з захистом від защемлення пальців, які поліпшують плавність ходу воріт та значно збільшують ресурс (не менше 50000 циклів)

Відмінна Теплоізоляція

getimageНовий ущільнювач спеціальної конструкції який являється терморозривом між рамою та зовнішньою стіною.

Безпечні Та Надійні

БВал з торсійними пружинами розрахованими на 30000 циклів відкривання/закривання воріт та в стандартній комплектації оснащений пристроєм від обриву пружин.

Ідеальний Прижим

81Новітня конструкція верхніх направляючих забезпечує відмінне притискання верхньої панелі до рами та завдяки закритій конструкції збільшує надійність воріт проти зламу і небажаного проникнення в приміщення.

Легкі в Монтажу

818796Середній кронштейн валу має своє посадочне місце на бленді, бленда в свою чергу точно визначає ширину установки рами.

Зламостійкі

getimage (1)Додатковий кронштейн для закріплення направляючих до підлоги робить не можливим злам та вивертання воріт.

Герметичні

72Конструкція нижнього ущільнення завдяки внутрішній камері та подвійному контуру забезпечує відмінну герметизацію приміщення і довготривале використання.

Підсилена Конструкція

818Підсилений кронштейн забезпечує плавний хід роликів та надійне з’єднання вертикальних направляючих.

Панель товщиною 40 мм з захистом від защемлення пальців

getimage (5)Конструкція панелі відповідає стандарту EN 12604, оснащена непреривною армуючою пластиною яка гарантує максимальну стійкість до багаторазового відкривання та закривання воріт, також  має відмінну стійкість до довготривалого впливу погодних умов.

.

Доступні кольори панелі: Доступне тиснення панелі:

 

 

Розрахунок вартості

Ширина проєму (обов'язково)

Висота проєму (обов'язково)

Колір воріт (обов'язково)

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш телефон(обов'язково)

Ваше повідомлення