Р
о
з
р
а
х
у
н
о
к

в
а
р
т
о
с
т
і
Тел: (096)462 69 00

Секційні гаражні ворота

Секційні гаражні ворота

   Секційні гаражні ворота є найбільш поширеним типом воріт. Споживачі шукають продукт, який в першу чергу забезпечить тепло, міцність та естетичність. Ми в свою чергу пропонуємо ворота, які максимально задовільнять Ваші очікування.


TORKRAFT RS – надійність безпека зручність. 


 Секційні гаражні ворота від компанії «Торкрафт» – гарантія якості і надійності

 Сьогодні секційні гаражні ворота користуються неймовірною популярністю. Чому вони настільки затребувані? Все просто: такі ворота забезпечують надійність, тепло і естетичність, тому і задовольняють потреби та очікування абсолютно всіх клієнтів.

 Секційні ворота також характеризуються довговічністю і функціональністю. Їх випуском займається компанія «Торкрафт», яка конструює свої вироби за такою схемою, що в результаті користувач отримує високоякісний товар, яким він зможе користуватися багато років. Такі ворота здатні функціонувати дуже тривалий період (відриватися і закриватися кілька тисяч разів). Щоб функціонування виробу було бездоганним, в процесі створення необхідно використовувати виключно міцні компоненти.

 

1

 Секційні гаражні ворота – гарантія безпеки
Від гаражних воріт ми повинні також очікувати, гарантоване безпечне використання. Ні защемлення пальців, ні випадання воріт з направляючих або їх неконтрольоване падіння не повинно відбуватися.
Конструкція воріт Торкрафт відповідає вимогам європейських стандартів безпеки EN 12604 і EN 12453, які забезпечують захист від: 

  • защемлення пальців
  • порізів і травм (через відсутність гострих країв)
  • падіння воріт у випадку поломки

Крім того, гаражні ворота, оснащені електроприводом мають унікальну систему безпеки. У разі контакту воріт з перешкодою, вони автоматично будуть зупинені. В гаражних воротах Торкрафт використовуються сталеві троси з 6-кратним запасом міцності, що забезпечує захист від злому та падіння воріт.
.

 

2

   Секційні гаражні ворота – тепло і звукоізоляція
На сьогоднішній день більшість нових будинків обладнані гаражами, які є невід’ємною їх частиною. Таким чином, ми повинні також намагатися  створити кліматичні умови в гаражі, принаймні схожий на ті, які існують в будинку. Хоча гараж приміщення безлюдне, але з огляду на економію енергії, комфорт мешканців та дбаючи про речі які в ньому зберігаються, там повинна підтримуватись стабільна та комфортна температура.

Ключовим елементом який захищає гараж від втрати тепла очевидно являються гаражні ворота. Ворота марки Торкрафт  мають дуже хорошу теплоізоляцію. Панелі товщиною 40 мм забезпечують відмінні ізоляційні властивості. Вони обладнані спеціальним ущільнювачем який заповнює проміжки між панелями що надає додаткову теплоізоляцію. В той же час, ці панелі ефективно захищають від шуму і вітру, а також високоякісний ущільнювач навколо полотна воріт захищає від дощу та попадання води всередину гаража.
Цікавою опцією є можливість встановлення додаткових дверей в воротах, що дозволяє заходити та виходити з гаража, не відкриваючи воріт. Така конструкція особливо актуальна восени та взимку, коли більшість людей хочуть зберегти теплову енергію.
 

3

   Секційні гаражні ворота – автоматичні
Для зручності користування воротами в першу чергу використовується автоматика. Користувачам важливо в першу чергу мати можливість  керувати гаражними воротами не виходячи з автомобіля, особливо в холодні і дощові дні. Для секційних гаражних воріт Торкрафт може бути використаний електропривод Ліфтмастер (США) з двома пультами дистанційного керування та кнопкою яка розміщена в середині гаража. Це дозволяє відкривати гаражні ворота, не виходячи з автомобіля. Крім того встановлена лампа освітлює приміщення, що полегшує вхід та вихід з гаража. Світло працює протягом декількох хвилин після закриття дверей, та автоматично вимикається.

Стандартний набір автоматизації воріт Лифтмастер включає в себе привід з блоком управління, рейку з зубчатим ременем, два чотирьох канальних пульта та кнопку для розташування в середині гаража.
 

4


  • изображение секционных ворот
    Секционные гаражные ворота

 

Розрахунок вартості

Ширина проєму (обов'язково)

Висота проєму (обов'язково)

Колір воріт (обов'язково)

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш телефон(обов'язково)

Ваше повідомлення