Р
о
з
р
а
х
у
н
о
к

в
а
р
т
о
с
т
і
Тел: (096)462 69 00

Серії гаражних воріт

getimage (5)Секційні гаражні ворота TORKRAFT RS, це продукт від якого отримуєш більше ніж очікуєш. Серія RS поєднує в собі класичну конструкцію секційних воріт та останні світові розробки які стосуються безпеки використання, протизламності та надійності воріт. В кожному конструкційному вузлі гаражних воріт серії RS застосовані елементи які значно перевершують аналоги по якісним характеристикам, та являються втіленням новітніх технологій.

.

    3


.

Секційні гаражні ворота - гарантія надійності

1Функціональність і довговічність – ми очікуємо від гаражних воріт. Секційні ворота Торкрафт сконструйовані і виготовлені таким чином, що користувач насолоджуватиметься їх роботою протягом багатьох років. Протягом наступних кількох років з моменту встановлення гаражні ворота відкриваються і закриваються тисячі разів. Компоненти які використовуються для виробництва повинні бути досить міцним, щоб ворота довгий час працювали бездоганно. В секційних воротах Торкрафт увага звертається, насамперед, на використовувані пружини, кронштейни, ролики, петлі, ущільнювач і, нарешті автоматику, яка забезпечує користувачеві зручність. Тим не менш, ворота це не тільки конструкція та кронштейни. Секційні гаражні ворота це в першу чергу панелі, які разом з естетичністю повинні також бути стійкими до пошкоджень та погодних умов на протязі всього року. Панелі, які використовуються у воротах Торкрафт характеризуються відмінною теплоізоляцією, механічною міцністю, стійкістю до змін температури і вологості. Вони мають також дуже хороші антикорозійні властивості і стійкі до впливу миючих засобів і хімікатів.

Секційні гаражні ворота - гарантія безпеки

2Від гаражних воріт ми повинні також очікувати, гарантоване безпечне використання. Ні защемлення пальців, ні випадання воріт з направляючих або їх неконтрольоване падіння не повинно відбуватися. Конструкція воріт Торкрафт відповідає вимогам європейських стандартів безпеки EN 12604 і EN 12453, які забезпечують захист від: защемлення пальців порізів і травм (через відсутність гострих країв) падіння воріт у випадку поломки Крім того, гаражні ворота, оснащені електроприводом мають унікальну систему безпеки. У разі контакту воріт з перешкодою, вони автоматично будуть зупинені. В гаражних воротах Торкрафт використовуються сталеві троси з 6-кратним запасом міцності, що забезпечує захист від злому та падіння воріт.

Секційні гаражні ворота - тепло і звукоізоляція

3На сьогоднішній день більшість нових будинків обладнані гаражами, які є невід’ємною їх частиною. Таким чином, ми повинні також намагатися створити кліматичні умови в гаражі, принаймні схожий на ті, які існують в будинку. Хоча гараж приміщення безлюдне, але з огляду на економію енергії, комфорт мешканців та дбаючи про речі які в ньому зберігаються, там повинна підтримуватись стабільна та комфортна температура. Ключовим елементом який захищає гараж від втрати тепла очевидно являються гаражні ворота. Ворота марки Торкрафт мають дуже хорошу теплоізоляцію. Панелі товщиною 40 мм забезпечують відмінні ізоляційні властивості. Вони обладнані спеціальним ущільнювачем який заповнює проміжки між панелями що надає додаткову теплоізоляцію. В той же час, ці панелі ефективно захищають від шуму і вітру, а також високоякісний ущільнювач навколо полотна воріт захищає від дощу та попадання води всередину гаража. Цікавою опцією є можливість встановлення додаткових дверей в воротах, що дозволяє заходити та виходити з гаража, не відкриваючи воріт. Така конструкція особливо актуальна восени та взимку, коли більшість людей хочуть зберегти теплову енергію.

Секційні гаражні ворота - автоматичні

4Для зручності користування воротами в першу чергу використовується автоматика. Користувачам важливо в першу чергу мати можливість керувати гаражними воротами не виходячи з автомобіля, особливо в холодні і дощові дні. Для секційних гаражних воріт Торкрафт може бути використаний електропривод Ліфтмастер (США) з двома пультами дистанційного керування та кнопкою яка розміщена в середині гаража. Це дозволяє відкривати гаражні ворота, не виходячи з автомобіля. Крім того встановлена лампа освітлює приміщення, що полегшує вхід та вихід з гаража. Світло працює протягом декількох хвилин після закриття дверей, та автоматично вимикається. Стандартний набір автоматизації воріт Лифтмастер включає в себе привід з блоком управління, рейку з зубчатим ременем, два чотирьох канальних пульта та кнопку для розташування в середині гаража.

Розрахунок вартості

Ширина проєму (обов'язково)

Висота проєму (обов'язково)

Колір воріт (обов'язково)

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш телефон(обов'язково)

Ваше повідомлення