Р
о
з
р
а
х
у
н
о
к

в
а
р
т
о
с
т
і
Тел: (096)462 69 00

Ужгород

industr2Ужгород і Закарпаття, ми тепер з вами! Шлях довжиною в 268 кілометрів від Львова до вас ми подолаємо за лічені години, щоб доставити та встановити ворота Torkraft в вашому домі, гаражі або промисловій будові. Більше ніж 10 років ми займаємося розробкою та запровадженням в щоденний побут високотехнологічних автоматизованих воротних систем. Робота справжніх професіоналів, найкраще обладнання, використання сучасних технологій і індивідуальний підхід до кожного замовлення принесли нам першість на українському ринку. Виробничі сили нашого підприємства знаходяться в Польщі, тому всі матеріали та комплектуючі, гарантують високу якість вихідного продукту.

Ми пропонуємо купити секційні, підйомно-поворотні гаражні ворота, промислові секційні та підвісні ворота, які відповідають європейським нормативам EN (засвідчують безпеку конструкції секційних воріт) і РЄ (підтверджують надійність використання і екологічну нешкідливість).

З воротами Torkraft ви отримуєте більше:

* Надійності, за рахунок пружин підвищеної міцності, панелей контурного замкнутого типу та оцинкованих сталевих елементів конструкції.

* Теплозбереження, завдяки сучасним ущільнювачів.

* Безпеки у використанні, завдяки новітнім пристроям, що запобігають падіння воріт у разі розриву пружин.

* Захисту від злому, за рахунок кронштейнів, які закріплюють напрямні до підлоги і С-подібної форми вертикальних напрямних.

Якщо ви хочете модернізувати свій будинок, промислову будівлю або гараж, ми радимо почати з воріт – воріт Torkraft! З нами співпрацюють авторитетні будівельні компанії, надійні торгові організації і приватні замовники з усіх куточків України.

P1030038