Р
о
з
р
а
х
у
н
о
к

в
а
р
т
о
с
т
і
Тел: (096)462 69 00

Тернопіль

sekcionnye-garazhnye-vorota-stavropol Файне місто Тернопіль і область! Torkraft пропонуємо співпрацю місцевим дилерам, будівельним компаніям і приватним замовникам, які займаються модернізацією житлових і промислових будівель. Ми виробляємо ворота, які підвищать респектабельність, комфорт і функціональність вашого будинку, гаража або будівлі індустріального типу.

Ми пропонуємо купити секційні і підйомно-поворотні гаражні ворота, а також підвісні та секційні промислові ворота для складів, фабрик і заводів.

Секційні гаражні ворота – найпопулярніший тип ворітних систем. Такими воротами можливо управляти дистанційно. Вони забезпечують тепло – і звукоізоляцію приміщення, міцність і безпеку, а також підкреслюють архітектурні особливості будівлі.

Підйомно-поворотні гаражні ворота – простіша і легка версія автоматичних воріт. Подібні ворота відрізняються цілісністю металевого полотна і мінімальною вагою.

Промислові секційні ворота – розраховані на велику кількість циклів відкривання/закривання. Монтаж такої конструкції можливий 6-ма способами, що дозволить вам оптимізувати роботу ворітної системи під приміщення.

Промислові підвісні ворота – це новітня наша розробка. Специфіка роботи подібної ворітної системи полягає у використанні рейок, які закріплені до перемички. Саме по цим рейкам відбувається рух всієї системи.