Р
о
з
р
а
х
у
н
о
к

в
а
р
т
о
с
т
і
Тел: (096)462 69 00

Рівне

sekcionnye-vorota-v-pristrojke-garazhaРівне та область! Ми, Torkraft – компанія, що займається проектуванням і виробництвом новітніх воротних систем, готові співпрацювати з місцевими приватними замовниками, дилерами та будівельними компаніями. Ми надаємо можливість купити секційні та підйомно-поворотні гаражні, підвісні та секційні промислові ворота.

Наші розробки:

* Секційні гаражні ворота серії RS – втілили в собі класичну конструкцію та інноваційні механізми, які гарантують безпеку використання і надійність. Ворота типу RS 200 – 30 тисяч циклів активної роботи на торсійних пружинах і RS-T – 20 тисяч циклів роботи на розтяжних пружинах. Вони ідеально впишуться в конструкцію житлового будинку, гаража або невеликої промислової будівлі.

* Підйомно-поворотні гаражні ворота – універсальна розробка, підходить під будь-який тип будівель. Простота структури та низька маса дає можливість вам вибрати тип монтажу: в отвір приміщення або за ним, що дозволяє економити простір.
* Промислові секційні ворота – розраховані на індустріальні об’єкти: ангари, склади, заводи або фабрики. Їх стійкість забезпечує високу частоту відкривання без перебоїв і ламання. 6-ть способів монтажу зможуть задовольнити специфіку будь-якої промислової споруди.

* Промислові підвісні ворота – підходять як для зовнішнього використання, так і для відділення різних приміщень всередині будівлі. Простота конструкції таких воріт дозволяє їх встановити двома способами, в залежності від випадку використання.

1330948259_vorota-alyuteh-pod-derevo-l-gofr2-min