Р
о
з
р
а
х
у
н
о
к

в
а
р
т
о
с
т
і
Тел: (096)462 69 00

Луцьк

3-vorota-garazhnyie-sektsionnyie-alyuteh-dorhanКласичні стулчасті ворота давно застаріли через нестійкість до зламу і впливу погодних умов. Для того, щоб підтримувати їх респектабельний вигляд такі ворота вимагають частого фарбування і реставрації. А захисну функцію в подібному випадку виконує собака. Для запобігання подібним незручностей, ми радимо модернізувати ваш будинок, гараж або промислову будівлю з допомогою сучасних воротних систем. Протягом більш ніж 10-ти років, ми – європейська компанія Torkraft, займаємося розробкою інноваційних технологій, які перетворюють звичайні ворота в високотехнологічні автоматизовані механізми.

Воротні системи Torkraft мають безліч переваг перед іншими виробниками. Конструкція наших воротних систем дозволяє здійснити монтаж різними способами, що допомагає оптимізувати роботу самих воріт і простір приміщення, в якому вони встановлені. Структура воротних механізмів передбачає можливість установки додаткових вікон або дверей безпосередньо в ворота, що позитивно впливає на освітлення і загальний вигляд приміщення.

Луцьк і область! У нас ви можете купити секційні, підйомно-поворотні гаражні та промислові підвісні й секційні ворота. Крім цього, ми забезпечимо вас повним комплектом автоматики, аксесуарів і запчастин під будь-який, вибраний вами тип ворітної системи.

Ворота Torkraft – це кращий захисник від зловмисників, це надійна робота, і стильний дизайн, який зможе освіжити зовнішній вигляд будь-якого типу споруди – від домашнього особняка до виробничого заводу.