Р
о
з
р
а
х
у
н
о
к

в
а
р
т
о
с
т
і
Тел: (096)462 69 00

Івано-Франківськ

2014-08-06_Sekcionnye-vorota-dlya-zagorodnogo-domaБудуєте новий будинок або промислову будівлю, може, хочете модернізувати існуючу споруду? Почніть з воріт! Ми, компанія Torkraft, є лідером з виробництва та продажу сучасних автоматизованих воротних систем.

Наше обладнання виготовляється в Польщі і відповідає європейським зразкам якості і безпеки експлуатації. Його продумана конструкція гарантує просте використання, стійкість до злому і впливу погодних умов. Користуючись воротними системами Torkraft, ви убезпечите свій будинок, фабрику або завод відповідно до сучасних вимог.

Ми пропонуємо купити секційні і підйомно-поворотні гаражні ворота для приватних будинків, секційні та підвісні промислові ворота для виробничих будівель в Івано-Франківську і області. 134 кілометрів відділяють наше представництво у Львові від вашої області. Цей шлях ми здолаємо блискавично, гарантуючи повне збереження вашого замовлення.

Замовивши ворота у нас, ви додатково отримуєте: забезпечення доставки транспортом компанії Torkraft або через транспортних посередників. Після чого наші фахівці допоможуть в монтажі воріт або ми складемо для вас детальну і зрозумілу інструкцію по установці.

 

1600x400-02