Р
о
з
р
а
х
у
н
о
к

в
а
р
т
о
с
т
і
Тел: (096)462 69 00

Секційні гаражні ворота – лідер на світовому ринку

Секційні гаражні ворота – лідер на світовому ринку

874748Секційні ворота відносно нова розробка, так як перші приклади з’явилися в середині 20-го століття, практично одночасно в США і Німеччині в 1950-тих роках. Прийшли вони на заміну класичним воротам. Розробники в першу чергу звертали увагу на компактність, в порівнянні з класичними воротами, теплоізоляцію, маневреність і охоронні функції. За декілька десятиліть їхня констуркція, дизайн і сфери використання потужно розвинулись і  продовжують розширюватись. У наш час секційні ворота – це вибір номер один у світі. Зараз на ринку країн СНД даний різновид воріт впевнено завойовує лідерські позиції.

Використовується цей тип воріт і в побуті і на промислових об’єктах. Тому виділяють декілька їх видів: гаражні (приватні будинки, гаражні комплекси), промислові (промислові приміщення, де спостерігається інтенсивний рух транспорту), панорамні (автосалони, СТО, та інші приміщення, всередині яких важливий огляд території та природне освітлення ).

Перші ворота подібної конструкції виготовляли з дерева. На даному етапі за основу використовують метали (алюміній, сталь) товщиною приблизно 2мм, деревину, покриту спеціальним розчином , акрилові склопакети , еластичні ПВХ – плівки. В якості наповнювача полотна використовується пінополіуретан, скловолокно, мінвату . Для покриття часто використовують пластик.

Радимо вам звернути увагу саме на цей тип воріт, так як вони суттєво економлять простір (за рахунок вертикального підйому), захищають приміщення від впливу зовнішнього середовища ( опади, вітер, вологість, шум), виконують охоронну функцію ( стійкі до злому ), зручні в монтажі. Крім цього різноманітність дизайнів зможе задовольнити будь – який  смак.

Для забезпечення ефективної роботи на багато років варто проводити, приблизно, раз на рік техогляд та обслуговування, а саме: змащувати рухомі елементи, перевіряти на пошкодження троси, привід, полотно.