Р
о
з
р
а
х
у
н
о
к

в
а
р
т
о
с
т
і
Тел: (096)462 69 00

Переваги підйомно – поворотних гаражних воріт.

Переваги підйомно – поворотних гаражних воріт.

mexanizm-vorotПершими автоматичними воротами, які з’явилися в Європі, були підйомно – поворотні . Ряд переваг над іншими воротами схиляє багатьох споживачів зробити вибір саме на сторону цього типу воріт. Низька вартість, легкість конструкції, надійність, безпека, простота у догляді і витонченість дизайну гарантує успіх цього продукту. Дуже часто встановлюють цей тип воріт через особливості побудови будинку, коли інші варіанти або незручні, або дорогі в монтажі.

Назва цього типу воріт відображає механіку їх роботи. У своєму русі, під час відкриття основне полотно піднімається, обертаючись до стелі.

Використовують подібні ворота в приватних об’єктах, домашніх гаражах. Надійність і простоту забезпечує конструкція воріт: рама – це труби прямокутного перерізу, а полотно – це цілісний лист матеріалу з якого і складається основа воріт. При необхідності можна встановити утеплене полотно, для підвищення теплоізоляції і комфорту. Як основу використовують велику різноманітність матеріалів: метали, деревину, пластик, скло. Завдяки такому великому вибору можна створити унікальний дизайн, який ідеально буде підходити для вашого будинку, і надавати загальному вигляду родзинку і стиль. Простота конструкції гарантує безпеку і відносно низьку вартість виробу.

У підйомно – поворотних воротах застосовуються два типи механізмів відкриття: Шарнірно- важільний (простий і найчастіше використовуваний ) і на противагахах (призначений для масивних і громіздких конструкцій). Для своєї зручності ви можете підібрати варіанти управління воротами – це може бути як пульт, так і управління зі свого мобільного телефону.

Зверніть увагу, що під час експлуатації обов’язково потрібно дотримуватися зони безпеки , оскільки при підйомі ворота можуть зачепити ближній об’єкт.