Р
о
з
р
а
х
у
н
о
к

в
а
р
т
о
с
т
і
Тел: (096)462 69 00

Конструкція промислових секційних воріт.

Конструкція промислових секційних воріт.

pvor1З розвитком промисловості виникла необхідність удосконалення конструкції воріт, так як класичні ворота вже не задовільняли потреби виробництва. У середині 20-го століття під час розробки нових типів ворітних систем і були створені промислові секційні ворота. У їх конструкції враховані і виправлені всі вади тоді існуючого продукту. Так як областю застосування є промисловість (складські приміщення, фабрики, заводи і тп.), в першу чергу була забезпечена висока пропускна здатність воріт (в день близько сотні процесів відкривання / закривання). Це забезпечила проста конструкція виробу: окремі секції з’єднуються петлями, які при відкриванні складаються “гармошкою ” під стелею, що економить робочий простір. Враховуючи, що ми говоримо про великі приміщення, розміри подібних воріт істотно відрізняються від стандартних гаражних . Зараз такі ворота розробляються під отвір будь-якої величини і форми. За необхідності також можливий монтаж додаткових дверей для проходу людей.

Цей тип воріт також забезпечує високий рівень теплоізоляції. У разі необхідності можна додатково вмонтувати шар пінополіуретану.

Зверніть увагу на деякі особливості їх встановлення та експлуатації  . Відстань між верхом дверного отвору і стелею повинна бути не менше 1,5-5 см. Також конструкцію необхідно зміцнити цегляною кладкою, сталевою рамою або залізобетоном, щоб уникнути деформації стін приміщення і самих воріт. Для того, щоб полотно воріт тримало форму під поривами вітру його додатково зміцнюють армованими сталевими профілями. Всю конструкцію воріт бажано обробити антикорозійним розчином, якщо в приміщенні спостерігається висока вологість, хімічні випари.